AT Computers spouští ATC aukci pro resellery, vendory a zaměstnance

Dražit se bude notebook Lenovo ThinkPad 25 z limitované edice a výtěžek půjde na nadaci Dobrý anděl. Aukce se mohou účastnit všichni reselleři, vendoři a zaměstnanci ATC s přiřazeným WR číslem.

AT Computers spouští ATC aukci pro resellery, vendory a zaměstnanceSpolečnost AT Computers spustila aukci o notebook Lenovo z limitované edice vyrobený ke 25. výročí uvední prvního ThinkPadu na trh. V České republice se podle ATC objevilo jen 10 kusů a jeden z nich firma dostala darem ke svému 20. výročí založení.

Aukce končí ve čtvrtek 29. 11. 2018 ve 12:00 hodin a výtěžek půjde nadaci Dobrý anděl, která pomáhá rodinám, jež se vlivem nemoci dostaly do tíživé životní i finanční situace.

Zúčastnit se mohou všichni reselleři, vendoři a zaměstnanci ATC, kteří mají registraci, tedy přiřazené WR číslo. ATC si vyhrazuje právo přiřadit registrační WR číslo jen určitým zájemcům – aukce není určena široké veřejnosti.

ATC dodává, že podobné akce bude pořádat zhruba desetkrát ročně. Vždy se bude jednat o výjimečné produkty a služby a výtěžek půjde na dobročinné účely.

Zdroj: AT Computers
Úvodní foto: © shockfactor.de - Fotolia.com

Komentáře