AT Computers si odnáší tři ocenění z ankety Context ChannelWatch

Vedle ocenění pro nejlepšího distributora roku v České republice si ATC odneslo i tituly v kategoriích Nejlepší cloudový partner a Nejlepší retailový partner.

AT Computers si odnáší tři ocenění z ankety Context ChannelWatchSpolečnost AT Computers oznámila, že získala titul Distributor roku 2019 pro Českou republiku v celosvětové anketě Context ChannelWatch. Oceněním tak dle svých slov potvrdila svou pozici na špičce českého distributorského trhu.

Context ChannelWatch každoročně poskytuje klíčový náhled do chování, názorů a předpovědí více než 6 500 prodejců v oblasti IT. Obchodní partneři zde hodnotí distributory podle různých kritérií, výsledky pak umožňují sledovat aktuální situaci na trhu.

V letošním roce byla do ankety zařazena novinka – prodejci hodnotili své distributory v celé řadě klíčových oblastí služeb a ATC si tak nově odneslo i nejvyšší ocenění v kategorii Nejlepší cloud partner a Nejlepší retail partner.

Jsme nadšeni, že jsme opět dosáhli nejvyšší mety v této jedinečné celosvětové anketě. Děkujeme partnerům za každý hlas,“ vyjádřil se k ocenění Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Každé ocenění je zásluhou letité každodenní práce celého týmu ATC – všem za jejich práci upřímně děkuji. Zároveň nespíme na vavřínech, naopak. Stále zdokonalujeme naši práci, proma, školení, stále se můžete těšit na nové a nové projekty,“ dodal.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře