AT Computers rozšiřuje portfolio o mobilní příslušenství značky Redpoint

V nabídce distributora se objevily dvě produktové řady pouzder na mobilní zařízení od tohoto českého výrobce. Smlouva platí pro český i slovenský trh.

AT Computers rozšiřuje portfolio o mobilní příslušenství značky RedpointSpolečnost AT Computers pokračuje v rozšiřování své nabídky příslušenství. Několik dní po zařazení značek Celly a Cellularline oznámila, že do svého portfolia přidává i pouzdra a obaly od české značky Redpoint. Kontrakt platí pro Českou republiku i pro Slovensko.

Značka Redpoint, která pochází z Českých Budějovic, se podle distributora vyznačuje exkluzivní kvalitou a originálním designem. Do nabídky společnosti AT Computers byly zařazeny její dvě produktové řady, a sice pouzdra Sarif (na fotografii) a Velvet.

Pouzdra Sarif jsou ručně vyráběna ze syntetické usně s lakovanou povrchovou úpravou. Pouzdra Velvet se zase podle distributora vyznačují atraktivním, moderním a originálním designem.

Produktovou manažerkou AT Computer pro značku Redpoint je Alžběta Banašová. Kontakt na distributora najdete v jeho profilu.

Zdroj: AT Computers
Úvodní foto: AT Computers

Komentáře