AT Computers rozšiřuje oficiální distribuci QNAP o Slovensko

ATC v ČR distribuuje produkty značky QNAP již od roku 2011, od června letošního roku se stává autorizovaným produktem kompletního produktového portfolia QNAPu i na Slovensku.

AT Computers rozšiřuje oficiální distribuci QNAP o SlovenskoSpolečnost AT Computers uvedla, že se s platností od června 2021 stává oficiálním autorizovaným distributorem produktů QNAP i na Slovensku. Pro Českou republiku zastoupení trvá již od roku 2011.

ATC má v nabídce kompletní produktové portfolio QNAP, tj. NAS servery, NVR zařízení, routery a switche s podporou i konektivity 10Gb/s, rozšiřující karty, síťové karty s podporou rychlostí až 100Gb/s, NBD/NBD Onsite záruky, dále operační paměti, kabely, adaptéry a další.

Produkty QNAP jsou již stálicí v naší nabídce a jsme velmi rádi, že je můžeme nabídnout i našim slovenským partnerům se zajištěním veškerého servisu a služeb, na které jsou od nás zvyklí,“ vyjádřil se Martin Harazím, ředitel nákupu ATC.

Produkty QNAP má u AT Computers na starosti produktový manažer Vojtěch Galda. Kontakt na něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře