AT Computers rozšiřuje herní síť X-Play na slovenský trh

Distributor chce na Slovensku do konce roku vybudovat síť přibližně padesátí partnerských prodejen zaměřených na gaming. Resellerům slibuje silnou marketingovou podporu, rychlé dodávky a další výhody.

AT Computers rozšiřuje herní síť X-Play na slovenský trhSpolečnost AT Computers dále rozšiřuje své působení v oblasti herního odvětví. Herní projekt X-Play, který již několik měsíců buduje síť resellerů v České republice, míří i na slovenský trh. První slovenské herní prodejny již dostaly exkluzivitu na spolupráci v tomto projektu.

ATC uzavřelo exkluzivní partnerství s několika herními prodejci na Slovensku. Distributor se nebrání spolupráci s dalšími resellery, ale dbá na exkluzivitu, hlídá si strategické a rovnoměrné rozmístění prodejen po celém Slovensku a dbá na kvalitu, proškolení a profesionalitu prodejců.

Celkově má distributor v plánu na Slovensku vybudovat do konce roku 2017 prodejní síť přibližně padesáti resellerů. Prioritně do ní budou zařazeni vyloženě herní prodejci, přičemž podmínky zůstávají stejné jako v ČR.

Prodejce musí mít kamennou prodejnu, musí být ochoten ji označit logem X-Play a splnit další podmínky, například možnost platby kartou, respektovat cenové politiky a mít vybrané zboží skladem. ATC na oplátku nabízí silnou marketingovou podporu, rychlé dodávky, výstavní panely a další benefity.

Projekt X-Play má u ATC na starosti Vojtěch Komárek. Kontakt na něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému. Více informací o herním projektu X-Play najdete na stránkách x-play.cz.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: Intel

Komentáře