AT Computers rozšiřuje distribuci o čtečky knih inkBook

Distributor rozšiřuje svou nabídku o čtečky elektronických knih a příslušenství značky inkBook. Modely běží na Androidu a podle ATC vynikají kvalitními displeji a vysokou kapacitou baterie.

AT Computers rozšiřuje distribuci o čtečky knih inkBookSpolečnost AT Computers rozšiřuje své portfolio o čtečky elektronických knih značky inkBook. V nabídce distributora se momentálně 6“ modely inkBook Prime a inkBook Classic 2 a příslušenství v podobě pouzder se stojany.

Čtečky inkBook běží na operačním systému Android a jsou dodávány v české lokalizaci s integrací portálu eReading.cz. Oba modely disponují dotykovými displeji E-Ink Carta postavenými na technologii elektronického papíru.

Patentovaná technologie Rapid Refresh se má postarat o špičkovou kvalitu zobrazení, zatímco 8 LED světel zajistí čtení i za tmy. Oba modely disponují baterií s kapacitou 2000 mAh, což je podle ATC o 30 % více než u obdobných zařízení.

Produkty inkBook má u AT Computers na starosti produktový manažer Aleš Fajkus. Kontakt na něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers

align="JUSTIFY"> Společnost AT Computers rozšiřuje své portfolio o čtečky elektronických knih značky inkBook. V nabídce ATC se v současnosti nacházejí 6“ modely inkBook Prime a inkBook Classic 2 a příslušenství v podobě pouzder se stojany.

align="JUSTIFY"> Čtečky inkBook běží na operačním systému Android a jsou dodávány v české lokalizaci s integrací portálu eReading.cz. Oba modely disponují dotykovými displeji E-Ink Carta postavenými na technologii elektronického papíru.

align="JUSTIFY"> Patentovaná technologie Rapid Refresh se má postarat o špičkovou kvalitu zobrazení, zatímco 8 LED světel zajistí čtení i za tmy. Oba modely disponují baterií s kapacitou 2000 mAh, což je podle ATC o 30 % více než u obdobných zařízení.
Úvodní foto: inkBook

Komentáře