AT Computers představuje access pointy HPE Aruba Instant On

Distributor do portfolia přidal čtyři typy access pointů pro vnitřní a jeden pro venkovní prostředí. Všechna zařízení podporují aktuální standardy i šifrování a umožňují oddělení sítí pro zaměstnance a hosty.

AT Computers představuje access pointy HPE Aruba Instant OnSpolečnost AT Computers představuje novou řadu access pointů HPE Aruba Instant On. Zároveň dodává, že ji bude mít skladem jako jediný distributor na českém a slovenském trhu.

Portfolio obsahuje čtyři typy access pointů pro vnitřní a jeden pro venkovní prostředí. Zařízení lze škálovat – až 25 kusů Instant On AP v jedné síti. Výhodou je dle distributora snadné nastavení i správa pomocí aplikace pro iOS a Android.

Access pointy lze také spravovat pomocí webového portálu s rozšířenými možnostmi. Celá řada Instant On podporuje aktuální standardy 802.11ac wave 2, šifrování QPA3, radius server a umožňuje oddělení sítí pro zaměstnance a hosty.

Produkty Aruba Instant On má u ATC na starosti produktový manažer Radoslav Huleš. Kontakt na něj naleznete na profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře