AT Computers představilo další sadu nových funkcí ve svém e-shopu

Druhá vlna změn v portálu distributora nabídne resellerům jednodušší práci s fakturami a dobropisy, nové možnosti filtrování produktů a agregované recenze, výsledky testů a často kladené dotazy u vybraných produktů.

AT Computers představilo další sadu nových funkcí ve svém e-shopuSpolečnost AT Computers pokračuje ve vylepšování svého e-shopu BusinessLink. K nedávno uvedeným funkcím , které zavedly například možnost tisku EET úúčtenek a zavedly nové produktové kategorie, nyní přibyly další inovace.

Reselleři si mohou v menu „Nákup/Faktury/Zápočet“ nově sami zvolit, které faktury a dobropisy chtějí vzájemně započíst. Stačí zvolit datum splatnosti dobropisů, které chtějí započítat, zobrazí si návrh a tlačítkem jej odešlou na cashflow oddělení ATC

U samotných dobropisů mohou zákazníci najet na záložku „Nákup/Faktury/Dobropisy“ a jedním tlačítkem požádat o jejich proplacení na vybraný účet. Tato možnost sice platí pouze pro potvrzené dobropisy, ale samotné potvrzení lze opět provést jediným tlačítkem přímo u dobropisu.

V produktové kategorii počítačových her je nově dostupná nová informace, která udává datum vydání. Tento údaj je k nalezení mezi technickými parametry na kartě produktu a v seznamu her, což umožňuje resellerům třídit hry podle data a filtrovat ty, které teprve vyjdou.

V neposlední řadě se objevila nová záložka „Recenze a texty“ u vybraných produktů, které prošly testy ve vývojovém oddělení AT Computers. Pokud si zákazník zobrazí produktovou kartu produktu, najde v ní výsledky těchto testů, přičemž u některých je přiložen i text s recenzí.

Podobně byla k některým produktům, na které ATC přišel zajímavý dotaz, přiřazena informace ve stylu „Otázky a odpovědi“. Oba seznamy jsou živé, tzn. neustále doplňované novými testy a recenzemi, otázkami a odpověďmi.

Zdroj: AT Computers
Úvodní foto: AT Computers

Komentáře