AT Computers obdrželo ocenění od společnosti Jabra za úspěšný marketing v CEE

Cenu „Best Marketing Distribution Partner in CEE“ obdrželo ATC zejména díky svým setkáním a Roadshow, jichž se Jabra aktivně účastní. Ocenění z rukou Joela Hamona převzal produktový manažer David Vyvial.

AT Computers obdrželo ocenění od společnosti Jabra za úspěšný marketing v CEEDistributor AC Computers získal od společnosti Jabra ocenění „Best Marketing Distribution Partner in CEE“. Cenu si ATC převzalo 16. 10. 2019 na konferenci v maďarské Budapešti.

Ocenění za Jabru předával Joel Hamon, prezident pro region EMEA, a za ATC převzal cenu David Vyvial, produktový manažer této značky. Uznání reflektovalo zejména setkání a Roadshow ATC, kterých se Jabra aktivně účastní.

Kromě již zmíněných akcí dále ATC zajišťuje pro Jabru marketingové a dárkové předměty, rollupy, DTP apod. ATC s Jabrou spolupracuje šestým rokem – do portfolia k produktům Jabra z komerční divize přidali v roce 2018 produkty Jabra Consumer.

Jsme velmi rádi, že naše dlouhodobá vzájemná spolupráce v oblasti marketingu byla Jabrou oceněna. Moc si toho vážíme a těšíme se na další spolupráci,“ vyjádřil se k ocenění Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře