AT Computers nově nabízí technickou podporu pro produkty Kaspersky Lab

Distributor bude nabízet pomoc formou poradenství pro registraci, instalaci a správu licencí. Podpora je dostupná bezplatně všem registrovaným resellerům.

AT Computers nově nabízí technickou podporu pro produkty Kaspersky LabSpolečnost AT Computers oznámila, že od od 1. 11. 2015 poskytuje neplacenou technickou podporu všem registrovaným resellerům značky Kaspersky Lab ve formě odborného poradenství při registraci, instalaci produktů a správě licencí.

Technická podpora je poskytována v češtině a zákazníci se mohou obracet s požadavky na celé portfolio Kaspersky Lab licencí pro segment B2C a B2B prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.

Ze strany resellerů se nejvíce očekávají dotazy ohledně nastavení centrální správy Kaspersky Security Center, ochrany fyzických a poštovních serverů, včetně virtuálních.

Call centrum AT Computers bude spokojenost u zakoupených licencí B2B řady zjišťovat i zpětně. Každý požadavek s popsáním technického problému se ve formě formuláře předá k vyřešení technické podpoře.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers, Kaspersky Lab

Komentáře