AT Computers nově nabízí portfolio cloudových služeb od Microsoftu

Distributor vstoupil do programu Microsoft Cloud Solution Provider a jeho partneři díky tomu mohou začít nabízet řešení pro produktivitu, infrastrukturu i řízení vztahů se zákazníky.

AT Computers nově nabízí portfolio cloudových služeb od MicrosoftuDistributor AT Computers oznámil své zapojení do programu Microsoft Cloud Solution Provider (CSP).

Díky němu mohou partneři distributora nabízet svým zákazníkům cloudová řešení v oblasti produktivity, infrastruktury nebo vztahů se zákazníky prostřednictvím produktů Office 365, Windows Intune, Enterprise Mobility Suite, Azure nebo CRM Online.

Program CSP je podle distributora vytvořen tak, aby posiloval vztahy se zákazníky a přinášel partnerům nové možnosti pro růst prodeje cloudových služeb.

Partneři mohou spravovat účtování služeb zákazníkům, prodávat integrované nabídky a služby v rámci jediného balíčku a napřímo zajišťovat podporu cloudových produktů a služeb.

V programu CSP nabízí AT Computers cloudová řešení s regionální podporou v češtině a disponuje B2B sortimentem v kategoriích SMB, commercial i enterprise.

Zapojení do projektu Microsoft Cloud Solution Provider je významným krokem jak pro AT Computers, tak i naše zákazníky,“ uvedl Martin Harazím, ředitel nákupu v AT Computers.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © dny3d - Fotolia.com

Komentáře