AT Computers nově nabízí měniče a zdroje značky Carspa

Nová autorizovaná distribuce rozšířila nabídku ATC o měniče napětí a zdroje pokrývající nejčastější domácí i průmyslové aplikace. K dispozici jsou modely s výkonností od 25 do 800 wattů.

AT Computers nově nabízí měniče a zdroje značky CarspaSpolečnost AT Computers oznámila uzavření distribučního kontraktu na produkty firmy Carspa. Nová autorizovaná distribuce zahrnuje portfolio měničů napětí i průmyslové zdroje a platí pro Českou republiku i Slovensko.

Společnost Carspa byla založena v roce 2004 a od svého vzniku se vyprofilovala jako výrobce technologií určených pro napájení různých domácích i průmyslových zařízení v místech s omezeným přístupem k veřejné elektrické síti.

Díky novému kontraktu rozšířila společnost AT Computers své portfolio měničů napětí o modely s čistou i modifikovanou sinusoidou pokrývající všechny nejčastější domácí i průmyslové aplikace.

K dispozici jsou modely různých výkonností od 25 W až po nejvýkonnější 800W. Některé modely jsou navíc vybaveny regulátorem napětí, který umožňuje přesné nastavení výstupního napětí o +/- 10 %.

O značku Carspa se v AT Computers stará projektová manažerka Alžběta Banášová (banasova@atcomp.cz).

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers, Carspa

Komentáře