AT Computers nově nabízí jedenáct značek příslušenství

Nabídka distributora se rozrostla o příslušenství v oblastech monitoringu zdraví a tělesné aktivity, obalů na mobilní zařízení a řadu produktů typu držáků, čisticích prostředků, osvětlení a alarmů.

AT Computers nově nabízí jedenáct značek příslušenstvíSpolečnost AT Computers zařadila do svého portfolia několik nových značek příslušenství. Do kategorie Zdraví a fitness přibyly značky iHealth, Mio a Beddit, které nabízejí produkty v oblasti zdravotního příslušenství, napří. monitorů srdečního tepu, monitorů spánku a dalších.

V nabídce obalů pro mobilní zařízení přibyly značky Lab.C a White Diamonds. První z nich designové obaly pro chytré telefony a tablety a další doplňky, druhá se podle distributora vyznačuje kvalitou a luxusním designem doplněným krystaly značky Swarovski.

V kategorii ostatního příslušenství se objevily čističe dotykových displejů značky Whoosh!, samolepky StickNFind s integrovanou chytrou elektronikou, univerzální držáky pro chytré telefony do aut Bull’s Eye.

Nabídka dále nově obsahuje systém uchycení chytrých telefonů a tabletů v automobilech ExoMount, chytré žárovky, svíčky, zahradní osvětlení a další světelné zdroje MiPow Playbulb nebo systém ochrany domácnosti iSmart Alarm.

Produkty všech uvedených značek jsou již dostupné pro zákazníky z z České i Slovenské republiky. Produktovou manažerku je Alžběta Banašová. Kontakty na distributora naleznete zde.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © maxoido - Fotolia.com

Komentáře