AT Computers nově nabízí herní sedačku Playseat Formula E

Novinka vyvinutá ve spolupráci s profesionálními závodníky má nabídnou realistický pocit z jízdy autem, pohodlí při delším hraní, nastavitelnost a kompatibilitu s volanty, pedály, počítači a konzolem.

AT Computers nově nabízí herní sedačku Playseat Formula ESpolečnost AT Computers zařadila do své nabídky novinku, která potěší všechny příznivce závodních her – Playseat Formula E. Jedná se o závodní simulátor, který vyvinula společnost Playseat ve spolupráci se zástupci a jezdci Formule E.

Playseat Formula E je herní sedačka, kterou používají profesionální jezdci pro eRaces během závodů. Novinka má hráči věrně reprodukovat pozici a pocit z jízdy v reálném závodním autě a sedačka z černého vinylu má zaručit pohodlí i při několikahodinovém závodění.

Sedačka disponuje stabilním rámem a je nastavitelná tak, aby uživatel našel ideální pozici pro hraní. Playseat Formula E je podle distributora kompatibilní se všemi běžně dostupnými pedály a volanty a všemi herními platformami včetně PC a konzolí.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: Playseat

Komentáře