AT Computers nově nabízí domácí a kancelářské skartovače Rexel

V nabídce české i slovenské pobočky distributora se nově nacházejí skartovače pro domácí i firemní využití, od cenově dostupných modelů po velká kancelářská zařízení, která si poradí i se sponkami, kompaktními disky nebo kreditními kartami.

AT Computers nově nabízí domácí a kancelářské skartovače RexelSpolečnost AT Computers rozšířila své portfolio o skartovače značky Rexel, které jsou určené pro kancelářské i domácí užití. Pro zákazníky z České i Slovenské republiky jsou k dispozici již nyní.

Domácí skartovací stroje Rexel se podle distributora vyznačují především malými rozměry, nižší cenou a velmi jednoduchou obsluhou. Větší stroje se zase hodí pro kancelářské využití, disponují velkými nádobami na odpad, vyšší kapacitou skartace papíru a také možností skartace kancelářských sponek, svorek, kreditních karet i CD.

Skartovačky Rexel nabízejí řadu Auto+, která podle AT Computers představuje světovou špičku ve skartování s automatickým podávání, jsou rychlé, při práci se nezasekávají a nehlučí.

V nabídce Auto+ se nacházejí skartovače pro osobní potřebu, ale také pro malou kancelář či pro celé oddělení. Větší skartovače Auto+ lze navíc uzamknout pomocí PIN kódu.

Produktovou manažerkou AT Computers pro značku skartovačů Rexel je Alžběta Banašová (banasova@atcomp.cz).

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře