AT Computers nabízí portfolio softwaru Kaspersky Lab formou elektronických licencí

V nabídce elektronické distribuční platformy AT Computers se objevil bezpečnostní software Kaspersky Lab pro firmy i spotřebitele. Distributor kromě rychlosti nákupu nabízí i konfigurátor pro výběr správného produktu.

AT Computers nabízí portfolio softwaru Kaspersky Lab formou elektronických licencíSpolečnost AT Computers zahájila distribuci bezpečnostního software společnosti Kaspersky Lab prostřednictvím své licenční platformy Electronic Software Distribution (ESD).

Zákazníci AT Computers si nyní mohou začít objednávat software od Kaspersky Lab jednoduše a odkudkoli. V systému ESD je k dispozici celé portfolio tohoto výrobce, takže mohou být uspokojeny potřeby firemních i domácích uživatelů.

Registrovaným partnerům jsou licence generovány automaticky a následně odeslány na doručovací e-mail několik minut po fakturaci. Součástí celé platformy je konfigurátor, který umožní snadný výběr správného produktu.

V rámci zdokonalení budeme posílat všem resellerům report s upozorněním na končící licence s předstihem, aby mohli zavčas nabídnout svému zákazníkovi obnovení licence o jeden, dva nebo tři roky,“ uvedl Martin Harazím, ředitel nákupu AT Computers.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers, Kaspersky Lab

Komentáře