AT Computers nabízí financování hardwaru finančním leasingem

Distributor ve spolupráci s J&T nově resellerům nabízí pronájem hardwaru na 36 až 60 měsíců. Po vypršení smlouvy přechází předmět leasingu na nájemce, ukončení smlouvy je spojeno jen s administrativním poplatkem.

AT Computers nabízí financování hardwaru finančním leasingemSpolečnost AT Computers oznámila, že rozšířila svou nabídku služeb pro resellery o pronájem technického vybavení počítačů, a to ve spolupráci s leasingovou společností J&T.

Smlouva je podle ATC uzavřena mezi koncovým zákazníkem a leasingovou společností, takže reseller jako dodavatel nenese žádná rizika – platební rizika jsou na straně právě J&T, tedy reseller má jistotu proplacené faktury.

Po skončení doby pronájmu na 36 až 60 měsíců přechází předmět leasingu na nájemce, ukončení smlouvy je spojeno s administrativním poplatkem 1 000 Kč. ATC nabízí pronájem na veškerá koncová zařízení, kompletní serverové řešení spolu s instalačními pracemi či software pomocí firemního úvěru.

J&T pak podle distributora nabízí flexibilitu v podobě odkladů splátek, rozložení na čtvrtletní splátky, tzv. balónové splátky i pojištění v rozsahu All Risk, které je součástí splátky.

Jsem upřímně rád, že jsme tímto krokem splnili to, po čem zákazníci dlouhá léta volali – zatím máme jako jediný český IT distributor pevnou oporu ve společnosti J&T leasing při financování pro naše partnery,“ říká sales department manager ATC Petr Suk.

Pevně věříme, že se způsob prodej HaaS - „Hardware jako služba“ brzy stane pro nás všechny denním chlebem, neboť není důležité daný produkt vlastnit, ale spíše jej plnohodnotně využívat,“ dodává.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com

Komentáře