AT Computers již potřinácté vyráží na jarní ATC RoadShow

Již třináctý ročník série ATC RoadShow postupně zavítá do Ostravy, Brna, Plzně, Prahy, Liberce a Pardubic a seznámí resellery s produktovými novinkami řady výrobců i s nejnovějšími zprávami z projektů samotného distributora.

AT Computers již potřinácté vyráží na jarní ATC RoadShowSpolečnost AT Computers opět vyráží do českých regionů za svými zákazníky a obchodními partnery na tradiční sérii setkání ATC RoadShow. Již potřinácté přiveze do šesti měst ČR bohatý jednodenní program plný informací ze světa IT.

Program je složen z krátkých prezentací výrobců a dodavatelů. Své novinky představí společností I-tec, Avacom, iGet, Xerox, OWA Armor, Qnap, Xertec, Epson, Jabra, Cisco, Microsoft, BenQ, D-link, Yealink, Honeywell, TP-link, Belkin a Sil Servis Partner

Samotný distributor pak bude prezentovat novinky o svých projektech X-PLAY, X-DIABLO a X-POS. Účastníci se také mohou těšit na den plný soutěží a s nimi spojených atraktivních výher. Chybět samozřejmě nebude ani závěrečná tombola.

ATC RoadShow startuje v úterý 17. 4. v Ostravě, pokračuje 18. 4. v Brně, 25. 4. v Plzni, 26. 4. v Praze, 2. 5. v Liberci a končí 3. 5. v Pardubicích. Účast je stejně jako v předchozích letech bezplatná, stačí se pouze dopředu zaregistrovat na stránkách AT Computers.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře