AT Computers je výhradním distributorem herních sedaček a příslušenství Playseat

Nabídka ATC se rozšířila o herní sedačky, židle a příslušenství značky Playseat, která se zaměřuje především na závodní hry. Kontrakt platí pro český i slovenský trh.

AT Computers je výhradním distributorem herních sedaček a příslušenství PlayseatSpolečnost AT Computers se stala výhradním distributorem značky Playseat pro Českou republiku a Slovensko. Portfolio distributora se díky tomu rozroste o další nabídku herních sedaček, židlí a příslušenství.

Společnost Playseat se podle ATC řadí mezi přední výrobce závodních sedaček. Na vývoji jejích produktů se podílí světoznámí profesionální jezdci a zástupci Formule E a produkty jsou kompatibilní s většinou profesionálních herních volantů.

Distributor uvádí, že uživatelé u závodních sedaček Playseat ocení především pohodlí, jednoduchou montáž, skladnost a nastavitelný systém pro dospělého i pro dítě. Playseat má navíc v nabídce i běžné herní i kancelářské židle.

Značku má na starost produktová manažerka Lucie Niesnerová. Kontakt na ni najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers
Úvodní foto: AT Computers

Komentáře