AT Computers je oficiálním distributorem značky Logitech

V nabídce distributora se objeví klávesnice, myši, sluchátka, doplňky pro tablety, webové a konferenční kamery, reproduktory a další produkty z dílny Logitechu a jeho dceřiných značek

AT Computers je oficiálním distributorem značky LogitechSpolečnost AT Computers oznámila, že získala oficiální distribuci na produkty značky Logitech. Kontrakt se vztahuje na Českou republiku i Slovensko a jeho součástí je i distribuce dceřiných značek Logitech G, Saitek a Ultimate Ears.

Logitech vyvíjí a nabízí široké portfolio periferií pro ovládání počítačů, video komunikaci, hudbu a chytrou domácnost. To zahrnuje produkty jako klávesnice, myši, sluchátka, doplňky pro tablety, webové a konferenční kamery, reproduktory a další.

Jsem velmi rád, že Logitech ocenil naši dlouhodobou a pečlivou práci s dealerským kanálem, a to přímým distribučním kontraktem. Nyní budeme moci našim zákazníkům nabídnout ještě širší portfolio i kvalitnější podporu,“ uvedl ředitel nákupu oddělení ATC Martin Harazím.

Produkty Logitech bude mít v AT Computers na starost produktový manažer Luděk Augusta. Kontakt na něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers, Logitech

Komentáře