AT Computers je oficiálním distributorem produktů Ubiquiti Networks

Distributor bude mít v nabídce kompletní porfolio komunikačních řešení značky Ubiquiti Networks. Zároveň bude poskytovat technickou podporu před i po prodeji či pravidelné informace o novinkách.

AT Computers je oficiálním distributorem produktů Ubiquiti NetworksSpolečnost AT Computers oznámila, že v červenci 2019 získala oficiální zastoupení pro distribuci produktů společnosti Ubiquiti Networks. Smlouva platí pro Českou republiku i Slovensko.

Ubiquiti Networks vyvíjí bezdrátové a drátové technologie pro poskytování pokročilých komunikačních řešení pro globální zákaznickou základnu. ATC bude mít v nabídce kompletní portfolio této značky a většina bude skladem.

Jsme rádi, že zařazujeme Ubiquiti mezi naše přímé partnery a můžeme tak i tuto značku prezentovat na brzkých školeních a akcích. Naši zákazníci se tak s produkty podrobně seznámí ještě před koncem léta,“ uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Přímý distribuční kontrakt posouvá nabídku na novou úroveň: prodejcům nyní můžeme nabídnout kompletní produktovou nabídku, technickou podporu před i po prodeji, informace o novinkách na denní bázi,“ dodal Martin Harazím, ředitel nákupu ATC.

Produkty Ubiquiti Networks má u AT Computers na starosti produktový manažer Tomáš Mžik. Kontakt něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře