AT Computers je největším distributorem HW a spotřebního materiálu Epsonu v ČR

Dvojici ocenění převzal produktový manažer Epsonu v ATC Martin Tomáška, jenž neopomněl poděkovat resellerům i celému týmu ATC.

AT Computers je největším distributorem HW a spotřebního materiálu Epsonu v ČRSpolečnost AT Computers oznámila, že od společnosti Epson získala hned dvě ocenění pro Českou republiku – Největší distributor hardwaru a Největší distributor spotřebního materiálu.

Předání proběhlo na přátelském setkání ve čtvrtek 18. 11. 2021. Cenu převzal Martin Tomáška, produktový manažer Epsonu v ATC, a to z rukou Marcela Divína, branch office managera pro CZ a SK společnosti Epson Europe.

I přes velmi složitou situaci se nám v obchodním roce 2020 podařilo upevnit naše pozice na českém i slovenském trhu, což by bez obrovské pomoci a pochopení našich distributorů, obchodní partnerů i koncových zákazníků nebylo možné,“ řekl Divín.

Speciální dík a zároveň velká gratulace k obhajobě titulu Distributor roku HW a spotřební materiál směřuje ke společnosti AT Computers, která nám pomáhá naplňovat naše vize a sny již od roku 2001,“ dodal.

Velké díky patří našim věrným resellerům, kteří si produkty této značky oblíbili a nakupují je právě u nás. Neméně díků patří také celému ATC týmu za neustálou práci,“ uvedl při přebírání ocenění Tomáška.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře