AT Computers je exkluzivním distributorem prémiových sluchátek Erato

V portfoliu české i slovenské pobočky distributora se objevila bezdrátová sluchátka dceřiné značky společnosti Adata Technology. Partneři mohou začít nakupovat modely ze tří řad včetně špičkových modelů Apollo 7s.

AT Computers je exkluzivním distributorem prémiových sluchátek EratoSpolečnost AT Computers oznámila uzavření kontraktu na exkluzivní distribuci produktů značky Erato. Dohoda platí pro Českou republiku i pro Slovensko a umožní partnerům distributora prodávat portfolio bezdrátových sluchátek.

Erato, které je dceřinou značkou společnosti Adata, startuje na evropském trhu se třemi modelovými řadami. Sluchátka série Rio 3 představují zařízení střední úrovně, série Muse 5 představuje high-endovou řadu a série Apollo 7s zahrnuje prémiové modely nejvyšší kvality.

Všechny produkty mají technologii nanocoating a jsou chráněny proti vodě a potu stupněm IPX5. Mikrofon je dimenzovaný tak, že i když má uživatel sluchátka v uchu, přenos zvuku z mikrofonu je čistý a bez ruchů. Sluchátka podporují formát aptX.

Produkty značky Erato má u ATC na starosti Eva Hasníková. Kontakt na ni najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře