AT Computers je distributorem Vikingu a jeho powerbank pro náročné uživatele

Nová značka v portfoliu ATC se specializuje na odolné outdoorové powerbanky s bytelným designem pro mobilní zařízení, notebooky a v případě nouze také automobily.

AT Computers je distributorem Vikingu a jeho powerbank pro náročné uživateleSpolečnost AT Computers získala oficiální zastoupení značky Viking pro český a slovenský trh a rozšířila tak svou nabídku o značku, která se specializuje na outdoorové, solární, potápěčské a notebookové powerbanky nejvyšší kvality.

Modely od Vikingu jsou odolné proti vodě, nárazu a prachu a mají protiskluzový design. Moderní elektronické ochranné systémy pro nabíjení ochrání jak zařízení, tak powerbanku samotnou před případným poškozením ze sítě.

Značka nabízí také široký výběr notebookových powerbank s kapacitou až 40 000 mAh a „nouzových“ víceúčelových powerbank, které kromě nabíjení elektroniky nabídnou dostatek energie pro nastartování vozidla.

Značku Viking má u ATC na starosti produktová manažerka Alžběta Banašová. Kontakt na ni najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: Viking

Komentáře