AT Computers je Distributorem roku 2021 v Context ChannelWatch

Distributor již v září obdržel nejvyšší uznání pro ČR a SR v rámci cen ChannelAwards. Vítězstvím v anketě Context ChannelWatch tak potvrdil svoji pozici na obou trzích.

AT Computers je Distributorem roku 2021 v Context ChannelWatchSpolečnost AT Computers oznámila, že získala titul Distributor roku 2021 pro Českou republiku i v celosvětové anketě Context ChannelWatch. Ten podle distributora patří k jedním z největších online průzkumů IT prodejců na světě.

Obchodní partneři hodnotí distributory podle různých kritérií – všechny odpovědi se považují za důvěrné a výsledky jsou založeny pouze na agregovaných datech. Výsledky pak umožňují sledovat situaci na aktuálním trhu a najít jednotlivým distributorům případná zlepšení.

ATC si toto nové ocenění přidalo k letos získaným prvenstvím v anketě ChannelWorld Awards za rok 2020 pro Českou republiku i Slovensko, a potvrdilo tak svou pozici nejoblíbenějšího distributora na obou trzích.

Reselleři, děkujeme, že jste si na nás vzpomněli v této celosvětové anketě a dali jste svůj hlas právě nám. Ocenění si velmi vážíme a je pro nás velkým závazkem uchovat minimálně stejně kvalitní úroveň spolupráce a naší pomoci s vaším prodejem,“ uvedl Petr Vaněk, místopředseda představenstva ATC.

Poděkování patří také vendorům a celému ATC týmu za jejich každodenní práci. Ocenění nás opravdu těší, v usilovné podpoře našich zákazníků ale samozřejmě neustáváme a stále vymýšlíme a realizujeme nové atraktivní promoakce i eventy,“ doplnil Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře