AT Computers je autorizovaným distributorem značky Forever pro ČR i SR

V nabídce distributora se objevilo široké portfolio akčních kamer, dronů, mobilního příslušenství a dalších produktů značky Forever.

AT Computers je autorizovaným distributorem značky Forever pro ČR i SRSpolečnost AT Computers zařadila do svého portfolia značku Forever, specialistu na příslušenství k mobilním zařízením a produkty pro volný čas. Jde o autorizovanou distribuci, která platí pro český i slovenský trh.

Forever je podle distributora moderní a rychle se rozvíjející značka, která má nabízí široké portfolio doplňků k mobilním zařízením, konkrétně datové kabely, nabíječky, držáky, sluchátka, powerbanky, reproduktory, tvrzená skla a ochranné fólie.

Kromě toho Forever nabízí také velké množství produktů pro zábavu a kreativitu. Pro milovníky adrenalinových zážitků jsou k dispozici outdoorové kamery, pro řidiče nabízí kamery do auta a pro letecké nadšence Forever vyrábí drony.

Kreativce by pak mohlo zaujmout pero pro kreslení v 3D, které vytlačuje ohřáté plastové vlákno, jež téměř okamžitě chladne a vytváří pevnou a stabilní strukturu.

O značku Forever se v AT Computers stará projektová manažerka Alžběta Banašová (banasova@atcomp.cz).

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře