AT Computers je autorizovaným distributorem odolných telefonů a příslušenství iGet

V nabídce distributora se objevily telefony s krytím IP65 a IP68 a příslušenství k nim. Kontrakt platí pro český i slovenský trh.

AT Computers je autorizovaným distributorem odolných telefonů a příslušenství iGetSpolečnost AT Computers nově rozšiřuje svou nabídku o outdoorové telefony iGet Blackview, které jsou odolné vůči prachu a vodě. Díky autorizované distribuci jsou telefony již nyní dostupné pro zákazníky AT Computers z České republiky i ze Slovenska.

Nové telefony si podle distributora oblíbí všichni, kteří milují adrenalin a outdoorové sporty a potřebují mobilní telefon, který vydrží i drsnější podmínky a zacházení.

Kromě telefonů nabízí AT Computers také pouzdra a obaly na tablety, powerbanky a další příslušenství od značky iGet.

Modely iGet Blackview mají zvýšenou odolnost proti prachu a stříkající vodě (IP65), vyšší modely pak dokonce odolnost proti prachu a vodě (IP68). Všechny telefony disponují velkými 4,7“ či 5“ IPS displeji s HD rozlišením. Velkou je také vysoká výdrž baterie a podpora LTE.

Telefony pracují s operačním systémem Android ve verzi 6.0 a jsou vybaveny podporu dual SIM. Nabídka aktuálně zahrnuje nižší model BV5000 a dva vyšší modely BV6000 a BV6000s, které vydrží i ponoření do hloubky 1 metru.

O značku iGet se v AT Computers stará projektová manažerka Alžběta Banášová (banasova@atcomp.cz).

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: iGet

Komentáře