AT Computers je autorizovaným distributorem baterií Tesla Batteries

V portfoliu distributora přibyly tři řady baterií včetně prémiové řady Gold+ určené pro blesky, fotoaparáty a další energeticky náročnou elektroniku.

AT Computers je autorizovaným distributorem baterií Tesla BatteriesSpolečnost AT Computers do své nabídky nově zařadila tři produktové řady baterií Tesla Batteries. Jedná se o výhradní autorizovanou distribuci s platností pro český i slovenský trh.

Produktové řady Tesla Batteries jsou označeny jako Blue +, Silver + a Gold +. Každá řada je díky vyvážení ceny a vlastností vhodná pro specifické použití.

Baterie Tesla Blue+ nabídnou základní výkon za příznivou cenu a jsou vhodné především do méně energeticky náročných zařízení, jako jsou televizní ovladače nebo nástěnné hodiny.

Baterie řady Silver jsou alkalické baterie určené především pro přístroje s vysokým odběrem elektrické energie, jako jsou například hračky.

Baterie řady Gold+ jsou nejvyšší řadou alkalických baterií v portfoliu výrobce, která byla speciálně vyvinutá pro extrémně energeticky náročné přístroje, jako jsou například fotoaparáty či blesky do nich.

Za distribuci značky Tesla Batterie je v AT Computers zodpovědná produktová manažerka Adriana Žáková (zakova@atcomp.cz).

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře