AT Computers je autorizovaným distributorem B2B řešení Jabra

Distributor rozšiřuje své portfolio o headsety a komunikátory pro firemní využití.

AT Computers je autorizovaným distributorem B2B řešení JabraS platností od 1. srpna 2014 rozšířila společnost AT Computers svoji nabídku o B2B řešení značky Jabra. Zákazníci distributora v České republice i na Slovensku tak mohou nově zakoupit B2B portfolio náhlavních souprav a hlasových komunikátorů této značky.

Jabra dodává drátové i bezdrátové headsety, stejně jako mobilní i kancelářské drátové telefony s hlasitým odposlechem včetně příslušenství. Její nabídka obsahuje řešení pro podniky i pro spotřebitele. ATC získalo kontrakt na B2B část portfolia.

Již nyní společně připravujeme pro zákazníky atraktivní promoakce a další zajímavé aktivity, jejichž prostřednictvím jim chceme jít společně naproti,“ uvedl Jiří Krejčí, regionální manažer Jabry pro střední a východní Evropu.

Distribucí produktů značky Jabra výrazně rozšiřujeme náš sortiment a přinášíme zákazníkům nová řešení v tomto segmentu. Veškeré zboží je již naskladněno a zákazníci se s ním mohou poprvé naživo seznámit na našich podzimních partnerských setkáních,“ dodal Michal Diviš, produktový manažer v AT Computers (kontakt naleznete v profilu distributora po příhlášení do systému).

B2B řešení Jabra v ČR distribuujídále společnosti atlantis telecom a Westcon. B2C produkty má v distribuci CPA Czech.

Zdroj: AT Computers
Komentáře