AT Computers doplňuje nabídku audio produktů Jabra o spotřebitelské modely

Společnost AT Computers oznámila, že po úspěšné spolupráci v oblasti komerčních produktů získala oficiální kontrakt i na spotřebitelská sluchátka a headsety značky Jabra včetně pokročilých a odolných fitness modelů.

AT Computers doplňuje nabídku audio produktů Jabra o spotřebitelské modely



Společnost AT Computers oznámila, že získala oficiální distribuci na produkty značky Jabra Consumer pro Českou republiku i Slovensko. AT Computers již nabízí produkty komerční divize společnosti Jabra, kterou tímto doplňuje i o modely pro spotřebitele.

Jsem rád, že Jabra oceňuje naši dlouholetou spolupráci. Nyní budeme moci našim zákazníkům nabídnout jejich další kvalitní a všestranné produkty,“ uvedl Martin Harazím, ředitel nákupního oddělení ATC.

Jabra Consumer nabízí produkty pro poslech hudby za jakéhokoliv počasí a činnosti. V nabídce má například sportovní modely odolné vůči vodě, potu a prachu, stejně jako fitness sluchátka, která dokáží měřit tepovou frekvenci v uchu.

V ATC má veškeré produkty Jabra na starosti produktový manažer Vojtěch Komárek. Kontakt na něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers









Úvodní foto: Jabra

Komentáře