Asus v rámci promo akce za vadné zboží kromě opravy vrátí peníze

Zákazníci získají v prvním roce od zakoupení notebooku nebo konvertibilního zařízení Asus v případě oprávněné reklamace nárok na vrácení peněz.

Asus v rámci promo akce za vadné zboží kromě opravy vrátí penízeSpolečnost Asus spustila v České republice program „Asus 100% záruka spolehlivosti“, který je platný od 23. února do 31. prosince 2015.

V rámci programu mají zákazníci v prvním roce od zakoupení notebooku nebo konvertibilního zařízení této značky v případě oprávněné reklamace nárok na vrácení peněz.

Pokud budou muset notebook reklamovat v servisu, zpátky dostanou nejen opravené zařízení, ale i částku rovnající se jeho maloobchodní ceně.

Pro získání garance nad rámec zákonné záruky je třeba zaregistrovat notebook společně s nákupním dokladem na webových stránkách www.asus-zaruka.cz a to do 15 dní od jeho nákupu.

Zákazníci, kteří během nákupu kvalifikovaného produktu obdrželi speciální cenovou nabídku, včetně množstevní slevy, se nemohou této propagační akce zúčastnit.

Tato akce se nevztahuje na produkty DOA (dead on arrival), u kterých se závada objeví během prvních 13 dní od data nákupu. Produkt musí být zakoupen v ČR. Kompletní podmínky Asus uvádí zde.

„Notebooky Asus si dlouhodobě ve statistikách RMA stojí velmi dobře a jejich poruchovost patří mezi výrobci k vůbec nejnižším. V rámci zlepšování služeb jsme se proto rozhodli, že našim zákazníkům nabídneme možnost vrácení peněz, pokud se na jejich zařízení do jednoho roku od nákupu vyskytne závada, na kterou se běžně vztahuje záruční oprava,“ uvedl v oznámení Thomas Chu, ředitel české pobočky společnosti Asus.

 

Zdroj: Asus

Úvodní foto: © reji - Fotolia.com

Komentáře