Asus spouští nový partnerský program pro české resellery

Výrobce se rozhodl podpořit své lokální partnery prostřednictvím nového programu zaměřeného na segment SMB. Cílem programu je především navázat bližší vztahy s resellery a usnadnit vzájemnou komunikaci.

Asus spouští nový partnerský program pro české resellerySpolečnost Asus spouští na českém trhu nový program, jehož cílem bude nastavení transparentní struktury pro lokální partnerskou síť a navázání užší spolupráce mezi výrobcem a jeho resellery. Program nabídne úrovně Asus, Silver a Gold partner na základě kvartálních obratových kritérií.

Partneři se podle dosažené úrovně mohou těšit na benefity včetně přímého kontaktu na výrobce, přímé podpory nebo možnosti vyhrazení skladových prostor. Asus zároveň plánuje společná setkání a školení, na jejichž základě reselleři získají partnerské certifikáty.

Jelikož jsme zde podobný program historicky neměli, chceme vše pojmout jednoduše a srozumitelně,“ uvedl channel specialist Asusu Miroslav Hrůza. „Naším hlavním cílem je být s partnery v bližším kontaktu, naslouchat jim a následně s těmito informacemi dále pracovat.“

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře