Asseco uzavřelo strategické partnerství s technologickou skupinou CEIT

CEIT se zabývá vývojem inovativních řešení pro průmysl a služby, přičemž se angažuje zejména v oblasti automobilové výroby. Tyto produkty nyní díky nově uzavřenému partnerství rozšíří nabídku společnosti Asseco Central Europe.

Asseco uzavřelo strategické partnerství s technologickou skupinou CEITSpolečnost Asseco Central Europe oznámila rozšíření svého portfolia produktů a služeb díky uzavření strategického partnerství s technologickou skupinou CEIT. Ta nabízí řešení pro průmysl a služby a své produkty uplaňuje zejména v automobilovém průmyslu.

CEIT sdružuje téměř 250 odborníků, kteří se zabývají technickými a procesními inovacemi, průmyslovou automatizací, materiálovým a konstrukčním inženýrstvím, a také vzděláváním. Výzkum a vývoj, který je dominantní činností této společnosti, je spojen s praxí. Roční obrat skupiny činí přibližně 22 milionů eur.

Skupina se zaměřuje na propojení fyzických průmyslových systémů a inteligentních kybernetických procesů v rámci koncepce Průmysl 4.0, označované jako čtvrtá průmyslová revoluce. Cílem je, aby zákazníci společnosti prostřednictvím těchto řešení dosahovali vyšší produktivity a konkurenceschopnosti.

Uzavřením strategického partnerství se společností Asseco Central Europe si CEIT otevřel dveře k rozšíření inovačního potenciálu na mezinárodní úrovni s cílem urychlit růst zahraničních trhů,“ uvedl předseda dozorčí rady CEIT Branislav Mičieta.

Zdroj: Asseco Central Europe
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře