Asseco Solutions hlásí za poslední pololetí růst tržeb o 5,3 %

Společnosti se dařilo díky poptávce po systémech Helios. V blízké budoucnosti chce Asseco zaujmout novým řešením Smart Connected Solutions z oblasti internetu věcí.

Asseco Solutions hlásí za poslední pololetí růst tržeb o 5,3 %Společnost Asseco Solutions eviduje za posledních šest měsíců nárůst v počtu prodaných licencí i tržeb. Společnost dosáhla v porovnání se stejným obdobím roku 2015 nárůstu obratu o 5,3 %. K tomuto trendu přispěly prodeje licencí systémů Helios, které zaznamenaly dokonce dvouciferný růst.

Softwarová řešení Asseco Solutions v současnosti využívá již více než 14 000 zákazníků, a to zejména z oboru výroby, obchodu a služeb. Do portfolia klientů ovšem patří i subjekty veřejné správy nebo živnostníci a malé firmy.

Pro nadcházející období plánuje Asseco Solutions zvýšit obrat zejména díky svému novému produktu Smart Connected Solutions. Jde o softwarové řešení umožňující inteligentní servis a prediktivní údržbu strojů počínaje sběrem dat ze zařízení, přes plánování údržby, až po její provádění a dokumentaci s využitím mobilních zařízení.

Zdroj: Asseco Solutions

Úvodní foto: © Corgarashu - Fotolia.com

Komentáře