Asseco Solutions a Kvados uzavírají partnerství v oblasti řízení skladů

Systémy Helios Green a Helios Orange se díky nové dohodě rozšíří o nástroj myStock WMS pro optimalizované řízení skladů a automatizaci souvisejících procesů.

Asseco Solutions a Kvados uzavírají partnerství v oblasti řízení skladůSpolečnosti Asseco Solutions a Kvados oznámily uzavření smlouvy o dlouhodobé spolupráci, díky které se vlajkové systémy Helios Green a Helios Orange od Asseka rozšíří o nástroj myStock WMS pro optimalizaci skladových procesů, řízení pracovníků a integraci automatizovaných technologií.

Řešení od obou společností budou propojena s využitím oboustranného interface na platformě API a Web Service, zároveň budou dostupná také přes celou partnerskou síť Helios Open. Asseco dodává, že kombinované řešení již využívají v provozu první zákazníci.

Spolupráce se týká tří oborových verzí systémů uzpůsobených potřebám konkrétních odvětví, jmenovitě maloobchodu, průmyslu a logistiky. Samotný nástroj myStock WMS je pak dostupný v základní edici Standard, případně v edici Enterprise pro klienty, kteří vyžadují komplexnější integrace dalších technologií.

Zdroj: Asseco Solutions

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře