Asbis získal kontrakt na serverová řešení Tyan

Skupina Asbis získala v regionu EMEA včetně České republiky a Slovenska distribuční kontrakt na servery Tyan.

Asbis získal kontrakt na serverová řešení TyanDistribuční skupina Asbis se stává oficiálním distributorem serverových řešení Tyan ve střední a východní Evropě, baltských státech a zemích bývalého sovětského svazu, na Blízkém východě a v Africe.

Ředitelka marketingové komunikace Asbis CZ Lucia Germanová pro ChannelWorld potvrdila, že společnost lokálně plánuje produkty zařadit do svého portfolia a pro český trh budou dostupné v průběhu září.

Tyan vyrábí HPC řešení, storage a cloudové serverové platformy založené na procesorech Intel Xeon Scalable a AMD Epyc. Určené jsou pro datacentra, účely HPC, ukládání dat a bezpečnostní zařízení.

Tyan je serverová značka společnosti MiTAC Computing Technology Corporation pod skupinou MiTAC Group, která navrhuje a vyrábí x86 a x86-64 desky a platformy pro servery a pracovní stanice.

Partnerství se společností Tyan rozšiřuje řadu serverů v nabídce společnosti Asbis a poskytuje našim zákazníkům spolehlivé platformy pro vytváření škálovatelných a snadno spravovaných řešení pro cloud infrastrukturu, Big Data a Deep Learning,“ uvedl v oznámení product marketing manager Asbis Enterprises Georgii Saprykin.

Zdroj: Asbis, ChannelWorld

 

Úvodní foto: Asbis, Tyan

Komentáře