Asbis SK rozšiřuje svou nabídku o řešení od Axis Communications

V nabídce distributora se objevily IP kamery, enkodéry, rekordéry, software a příslušenství od předního světového hráče na poli IP videa.

Asbis SK rozšiřuje svou nabídku o řešení od Axis CommunicationsSpolečnost Axis Communications uzavřela distribuční kontrakt se společností Asbis SK. V nabídce slovenského Asbisu se od listopadu nacházejí IP kamery, ekondéry, rekordéry, software a příslušenství od tohoto výrobce.

Axis je předním hráčem na světovém trhu IP videa, který staví svou strategii na inovacích založených na otevřené platformě a také na dlouhodobých vztazích se svými partnery, kterým kromě produktů poskytuje i know-how. Do této partnerské sítě nyní patří i Asbis SK.

Zaradenie značky AXIS do nášho produktového portfólia vnímame ako významný medzník a tiež pozitívny výsledok našej doterajšej práce na poli bezpečnostných riešení. Veríme, že vhodnou kombináciou produktov sa nám podarí našim zákazníkom poskytnúť riešenia, ktoré pokryjú ich špecifické potreby,“ uvedl Ivoš Smolík, šéf síťové divize společnosti Absis SK.

Zdroj: Axis Communications

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře