Asbis posiluje mezinárodní distribuční portfolio o produkty značky Biostar Microtech

Na základě smlouvy bude Asbis distribuovat základní desky a grafické karty Biostar na všechny trhy, kde operuje.

Asbis posiluje mezinárodní distribuční portfolio o produkty značky Biostar MicrotechSpolečnost Asbis oznámila, že podepsala dohodu o distribuci s tchajwanskou společností Biostar Microtech International. Na základě smlouvy bude Asbis distribuovat základní desky a grafické karty vyráběné společností Biostar na všechny trhy jejího provozu.

Biostar vyrábí moderní základní desky s chipsety podporujícími procesory Intel a procesory AMD. Portfolio zahrnuje desky pro kancelářské počítače i výkonné herní základní desky. Dále vyrábí grafické karty s čipy od obou hlavních výrobců – AMD i Nvidia.

Abis rozšiřuje své produktové portfolio o nabídku Biostar. Výrazně tak posilujeme naši pozici na trhu distribuce základních desek a grafických karet, o které v současné době sledujeme velmi vysokou poptávku,“ uvádí Serhei Kostevitch, generální ředitel a předseda představenstva Asbisc Enterprises PLC.

Proto plánujeme využít mezeru na trhu, která může vzniknout v případě omezeného přístupu k těmto produktům. Díky nové dohodě o partnerství si poskytujeme lepší přístup k základním deskám a grafickým kartám, čímž poskytneme našim klientům relativně hladký přístup k těmto produktům,“ dodává.

Zdroj: Asbis

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře