Asbis je exkluzivním distributorem herní značky Dream Machines

V nabídce distributora se objeví herní laptopy, myší a podložky od polské značky Dream Machines. Asbis nabídne svým resellerům obchodní i marketingovou podporu.

Asbis je exkluzivním distributorem herní značky Dream MachinesSpolečnost Asbis CZ uzavřela exkluzivní kontrakt na distribuci polské značky herních produktů Dream Machines. Svým zákazníkům již brzy nabídne nové herní laptopy, myši a podložky.

Asbis u produktů Dream Machines vyzdvihuje design optimalizovaný pro hráče, vysoký výkon a kvalitu, široké možnosti individualizace produktů podle přání zákazníka i příznivý poměr kvality a ceny.

V portfoliu Asbisu se objeví například herní myš DM1 Pro S matte se senzorem PixArt, myš DM2 Comfy vyvinutá pro pravoruké profesionální hráče nebo široká nabídka podložek, které poslouží při používání laserových i optických senzorů.

Asbis CZ uvádí, že jako exkluzivní distributor zajistí všem zákazníkům nejlepší možnou skladovou zásobu a obchodní i marketingovou podporu.

Portfolio značky Dream Machines má na starosti produktový manažer Boris Skenderija. Kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: Asbis CZ, Dream Machines

Komentáře