Asbis je distributorem vzdělávacího softwaru od Intelu

Díky kontraktu pro region EMEA se portfolio Asbisu v ČR i SR se rozroste o sadu Intel Education Software pro interaktivní výuku „dovedností pro 21. století".

Asbis je distributorem vzdělávacího softwaru od InteluSpolečnost Asbis oznámila, že rozšířila svou nabídku softwaru o sadu aplikací Intel Education Software. Dohoda je platná pro trhy v regionu EMEA včetně České republiky a Slovenska.

Sada Intel Education Software zahrnuje aplikace pro sektor vzdělávání. Software lze nainstalovat na libovolné zařízení s procesorem od Intelu a operačním systémem Windows nebo Android, ať jde o notebook, tablet, 2 v 1, interaktivní tabuli nebo jiné.

Tento software umožňuje interaktivní výuku za použití IT technologií. Aplikace mají studenty naučit „dovednostem pro 21. století“, například komunikaci, spolupráci, kreativitě, řešení problémů, kritickému myšlení, digitální gramotnosti a dalším.

Velmi si vážíme možnosti pustit se s Intelem do dalšího společného projektu,“ uvedl Igor Chlebutin z Asbisu. „Intel Education Software je především perfektním řešením pro naše partnery, kteří prodávají do vzdělávacích institucí.“

Zdroj: Asbis

Úvodní foto: Foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com

Komentáře