Asbis je distributorem úložišť Infinidat ve střední a východní Evropě

Dohoda platí pro osmnáct trhů v regionu CEE včetně České republiky a Slovenska a partneři distributora dostanou do rukou vlajkovou řadu úložišť zacílených na velké organizace. Asbis jim poskytne prodejní a technickou podporu.

Asbis je distributorem úložišť Infinidat ve střední a východní EvropěSpolečnost Asbis oznámila rozšíření svého portfolia o sérii úložišť Infinidat InfiniBox, která bude prodávat na osmnácti trzích střední a východní Evropy včetně České republiky a Slovenska. Svým partnerům Asbis nabídne také prodejní a technickou podporu.

Řada InfiniBox je vlajkovou lodí značky Infinidat a podle výrobce se pyšní 99,99999% spolehlivostí, což odpovídá downtimu v délce 3,15 vteřin za rok. Tato úložiště mají představovat výkonné ucelené řešení pro širokou škálu náročných úloh.

Asbis uvádí, že partnerům z řad systémových integrátorů, internetových poskytovatelů a resellerů s prodanou hodnou pomůže najít optimální řešení pro potřeby zákazníků z množství vertikál. InfiniBoxy budou navíc dostupné formou několika modelů včetně kapacity na vyžádání a dalších.

Zdroj: Asbis
Úvodní foto: © mch67 - Fotolia.com

Komentáře