Asbis CZ získal výhradní distribuci produktů StorageCraft pro český trh

Jediným českým autorizovaným distributorem nástrojů pro zálohování, disaster recovery, migraci a ochranu systémů od StorageCraft se stal Asbis.

Asbis CZ získal výhradní distribuci produktů StorageCraft pro český trhSoftware StorageCraft doplňuje nabídku společnosti Asbis CZ, která ročně dodává stovky serverů na zakázku včetně hardwarových zálohovacích systémů.

Společnost StorageCraft byla založena v roce 2003 se sídlem v americkém Utahu a na český trh vstoupila v roce 2012, tehdy ještě bez využití distributorů. Její řešení ochrany dat v rámci IT infrastruktury představuje podle Asbisu špičku v rámci své kategorie.

„Jedná se o velmi robustní a univerzální produktové portfolio pokrývající většinu zákaznických scénářů, podporující prostředí Linux i Windows, VMware i Hyper-V, fyzické i virtuální servery či zálohování cloud-to-cloud,“ uvádí Asbis CZ.

V kombinaci s aktuálním portfoliem nyní může reseller u Asbisu zkompletovat řešení IT infrastruktury „na klíč“ - od hardwaru serveru (Intel, SuperMicro, HP), storage (Infortrend, Promise), přes softwarové řešení ochrany dat ve fyzickém či virtuálním prostředí (StorageCraft) až po bezpečností software od společností Kaspersky Lab nebo Bitdefender.

Zdroj: Asbis CZ, ChannelWorld

Úvodní foto: Asbis, StorageCraft

Komentáře