Asbis CZ spustí k 7. 9. ostrý provoz svého nového e-shopu

Ohlasy zákazníků na zkušební verzi webu, která byla uvedena počátkem srpna, byly podle distributora velmi pozitivní. Proto bude web plně spuštěn již nyní, ačkoliv se původně počítalo s až dvouměsíčním testovacím provozem.

Asbis CZ spustí k 7. 9. ostrý provoz svého nového e-shopuČeský distributor Asbis CZ zahájí k 7. 9. 2016 ostrý provoz nové verze svého e-shopu, kterou představil na počátku srpna. Distributor uvádí, že nový e-shop považuje za revoluční změnu, která uživatelům výrazně zjednoduší nakupování.

Uživatelé měli dosud možnost souběžně používat starý i nový web, zkoušet a seznamovat se s novým rozhraním. Od 7. 9. bude k dispozici již pouze nový design, který nabízí například řazení produktů do tří stromových struktur, adaptivní vyhledávání nebo možnost porovnávání jednotlivých produktů.

Všechny uživatelské loginy zůstávají v platnosti i na nové verzi e-shopu. Pokud zákazníci heslo neznají, protože ho měli uložené třeba jen v cache prohlížeče, mohou kdykoli kontaktovat svého obchodníka,“ uvedla marketingová ředitelka společnosti Lucia Germanová.

Zdroj: Asbis CZ
Úvodní foto: Asbis CZ

Komentáře