Asbis CZ se napojuje na slovenský sklad a proniká do VAD

IT distributor Asbis CZ po výměně managementu posiluje obchodní tým, výrazně rozšiřuje sortiment, přidává nové produktové kategorie a propojuje sklad a know-how s Asbis SK.

Asbis CZ se napojuje na slovenský sklad a proniká do VADOd letošního léta přidal Asbis CZ do svého portfolia přes 90 nových značek a další budou následovat.

Rozšiřování nabídky probíhá promyšleně tak, aby jednotlivé segmenty tvořily logické celky. Dosud jste si v Asbisu mohli sestavit PC, ale chyběly důležité periferie, jako monitory či tiskárny. Naším cílem je být více flexibilní a poskytovat zákazníkům kompletní řešení,“ uvedl v oznámení Petr Jandík, generální ředitel Asbis CZ.

Širší nabídka portfolia souvisí i se zpřístupněním skladu Asbis SK. Dodací lhůta z českého skladu bude 2 – 24 hodin a ze Slovenska do následujícího pracovního dne. Zákazníci z Prahy a okolí mohou využít osobní odběr, uvádí distributor.

Distribuce s přidanou hodnotou i v broadlinu

Asbis CZ se stále více snaží nabízet komplexní řešení, což souvisí i s jeho snahou proniknout do distribuce s přidanou hodnotou.

Zkušenosti s VAD má společnost zejména ze serverového segmentu, kdy již před rokem uvedla pro své zákazníky serverový konfigurátor a poskytuje v této oblasti předprodejní poradenství, montáže i testování.

S postupným rozšiřováním portfolia plánuje Asbis CZ rozšířit poskytování přidané hodnoty formou školení a konzultací i do dalších klíčových kategorií.

Asbis CZ neusiluje o pozici hráče s nejširším portfoliem nebo nejnižšími cenami. Je to právě naše odbornost a snaha poskytnout zákazníkovi perfektní servis, co chceme, aby nás odlišilo od ostatních distributorů,“ hodnotí Petr Jandík

U příležitosti propojení slovenského skladu připravil Asbis CZ pro své nové i dosavadní zákazníky řadu promoakcí a výhod. Nově registrovaní zákazníci např. získají startovací kredity a odměnu za první nákup. Všem zákazníkům nabídne Asbis CZ každý den v týdnu deset produktů v akci s významnou slevou nebo dárkem.

Zdroj: Asbis CZ
Úvodní foto: © Franck Boston - Fotolia.com

Komentáře