Asbis CZ rozšiřuje servisní pokrytí na white-boxové servery

Nová služba opravy do druhého pracovního dne od nahlášení se vztahuje na záruční servis všech distribuovaných značek v České republice, tedy Asrock, Asus, Gigabyte, Intel, Supermicro a Tyan.

Asbis CZ rozšiřuje servisní pokrytí na white-boxové serverySpolečnost Asbis CZ oznámila, že  rozšířila servisní pokrytí na úroveň NBD on-site FIX na celé své serverové portfolio. Nová služba běží v režimu 5x9, tedy pracovní dny v čase 8:00 - 17:00.

Nová služba opravy do druhého pracovního dne od nahlášení se podle Asbisu vztahuje na záruční servis všech distribuovaných značek v České republice, tedy Asrock, Asus, Gigabyte, Intel, Supermicro a Tyan.  

„Servis je zajišťován ve spolupráci s lokálním servisním partnerem se středisky a techniky ve všech krajích ČR. V případě, že na daném systému dojde k závadě, vyškolený servisní technik zajistí opravu v místě instalace, a to včetně náhradních dílů“, říká produktový manažer Asbis CZ Jan Medo.

Délka smlouvy je nabízena na 3 roky ve dvou úrovních.  Pro kritické instalace je určena varianta servisu ve formě NBD On-Site Fix (garantovaná doba opravy do konce následujícího pracovního dne od nahlášení).

Pro ostatní projekty je pak určena úroveň NBD On-Site Response (reakce v místě instalace do konce následujícího pracovního dne). Reakce operátora je podle distributora garantována do 1 hodiny od nahlášení závady.

V současné době má naše společnost v České republice nejsilnější pozici v oblasti distribuce tzv. white-box serverů a tento krok významně posílí i naši nabídku přidružených VAD služeb,“ dodává Medo.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře