Asbis CZ rozšiřuje nabídku síťových řešení a má nového produktového manažera

Distributora se chce proměnit z velkoobchodníka v poskytovatele ucelených řešení s garancí kompatibility jednotlivých prvků. Síťová řešení může postavit na produktech od více než deseti výrobců a o celé portfolio se postará nový produktový manažer Petr Winkelhofer.

Asbis CZ rozšiřuje nabídku síťových řešení a má nového produktového manažeraDistributor Asbis CZ sice není v oblasti sítí žádným nováčkem, ale nyní v jeho portfoliu najdete ještě širší nabídku značek, o které se navíc postará nová posila v týmu. Tou se stal Petr Winkelhöfer, který si do Asbisu přinesl dlouholeté zkušenosti s distribucí řešení pro podniky všech velikostí.

Asbis CZ momentálně nabízí přes deset značek, díky nimž má dokázat zajistit veškeré síťové prvky pro velká i malá řešení. V nabídce se nachází například NAS od Asustoru nebo IP kamery značky Uniview.

Jako jediný na české trhu pak Asbis prodává řešení pro podnikové sítě Mellanox a nabízí také řešení pro run rate a SOHO networking, interkomy a další produkty. Cílem společnosti je začít nabízet klientům ucelená řešení včetně garance kompatibility jednotlivých prvků.

Kompletní segment sítí v nabídce Asbis CZ nyní vypadá takto:

  • Výhradní distribuce: Mellanox
  • Autorizovaná distribuce: Ubiquiti, Mikrotik, 2N telekomunikace, Zyxel, Cisco, Asustor
  • Vlastní značka: CNS network (Triton)
  • Subdistribuce: Uniview, TP-Link, QNAP

O celé portfolio se nově stará již zmíněný Petr Winkelhofer. Kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: © Silvano Rebai - Fotolia.com

Komentáře