Asbis CZ rozšířil svou nabídku o drony UDI, DJI a 3D Robotics

Český distributor Asbis CZ rozšířil v uplynulých týdnech svou distribuční základnu o tři nové značky dronů. Reselleři s nimi tak mohou oslovit zákazníky ještě v předvánoční sezóně.

Asbis CZ rozšířil svou nabídku o drony UDI, DJI a 3D RoboticsDrony – malá bezpilotní letadla na dálkové ovládání se v posledních letech staly hitem mnoha nadšenců, v žádném případě však nejde o dětskou hračku. I proto se začínají objevovat v IT distribuci.

Ceny jednotlivých strojů značek UDI, DJI a 3D Robotics v nabídce Asbis CZ začínají na několika tisících za jednodušší indoor modely.

U pokročilých strojů, jako je například kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Standard, se mohou vyšplhat až do desetitisíců. Tento model je vybaven GPS modulem, kamerou, funkcí online přenosu videa na zem a jeho dálkové ovládání má dosah až 1 km.

Dalším zajímavou novinkou je 3D Robotics IRIS+, podle Asbisu jde o „nejstabilnější, nejinteligentnější a nejsnadněji ovladatelný dron ve své třídě, který umí automaticky plánovat let, a navíc jako první na světě disponuje funkcí Follow me“.

Kromě samotných dronů Asbis doplnil portfolio o různé příslušenství, jako jsou batohy, náhradní dálkové ovladače, motory či baterie. Pro modely disponujícími příslušnými závěsy má v společnost v distribuci i kamery GoPro.

Do budoucna distributor plánuje rozšířit kategorii dálkově ovládaných modelů i o další značky. I na tohle zboží se vztahuje aktuálně akce Asbis CZ na dopravu PPL zdarma pro nákupy v hodnotě nad 5 000 korun.

Zdroj: Asbis CZ
Úvodní foto: Asbis, DJI, 3D Robotics

Komentáře