Asbis CZ převezme distribuci mobilních zařízení Accent

Výhradní distribuce přejde na Asbis ze společnosti PhoneLevel. Accent se pokusí o restart na českém trhu i prostřednictvím agresivního nacenění svého vlajkového modelu.

Asbis CZ převezme distribuci mobilních zařízení AccentSpolečnost Asbis CZ se podle informací ChannelWorldu stane k 1. 7. letošního roku výhradním distributorem portfolia chytrých telefonů, tabletů a příslušenství značky Accent.

 

Doposud telefony dodávala největším partnerům napřímo společnost PhoneLevel, která dělá pro Accent na českém trhu zastoupení. Subdistribučně pak mohli reselleři nakupovat od 100Mega Distribution.

Ondřeje Livora, Accent product managera z PhoneLevel.eu GSM, uvedl v oznámení obchodním partnerům, že „letošní první pololetí nebylo ideální, ale byli jsme nuceni udělat důležité nové obchodní kroky.“

O restart značky se Accent kromě změny distributora pokusí i agresivním naceněním svého nejvyššího modelu Pearl. Zastoupení značky slibuje podporu prodeje tohoto modelu prostřednictvím PR článků, testů a recenzí v on-line médiích.

Ve druhém pololetí pak chce Accent uvést na tuzemský trh dva nové modely, o jejichž podobě bude „brzy informovat“. Produktovým manažerem Asbisu pro značku Accent bude Michal Franko. Kontakty na něj naleznou registrovaní a přihlášení čtenáři ve firemním profilu Asbisu.

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: Accent

Komentáře