Asbis CZ posílil svůj produktový i obchodní tým

Distribuční společnost Asbis CZ přijala nové obchodníky i produktové manažery. Řada z nich přichází z firmy ABC Data.

Asbis CZ posílil svůj produktový i obchodní týmRoman Špička, který ve společnosti Asbis CZ dosud zastával pozici vedoucího Etail divize, byl pověřen funkcí ředitele prodeje a rozvoje SMB.

Novou senior sales managerkou pro SMB se v Asbisu stala Barbara Studená, která na obdobné pozici získala čtyřletou praxi ve firmách ABC Data a Agem.

E-tail a klíčové zákazníky má nyní obchodně na starost Miroslav Janůrek, jenž má s různými pozicemi v IT distribuci zkušenosti 18 let. Posledních 15 let působil ve společnosti ABC Data.

Nově vzniklou produktovou kategorii tiskových řešení, tiskáren a spotřebního materiálu řídí Lukáš Langer, jenž má za sebou 12 let praxe a z toho osm let v IT distribuci (SWS a Tech Data), během nichž vedl i několik rozvojových projektů.

Další posilou produktového týmu v Asbis CZ je business unit manager René Svoboda, který má na starosti veškeré počítačové a síťové komponenty. Svoboda má s byznysem s komponenty více než 10 let zkušeností, naposledy ze společnosti ABC Data.

„Současné personální změny v Asbis CZ představují pouze začátek, v blízké budoucnosti se zároveň s objevováním nových distribučních příležitostí a kanálů počítá s dalších posilováním obchodního týmu a jeho rozdělením do menších týmů podle jednotlivých typů zákazníků, stejně tak plánuje obsadit pozice produktových manažerů nově vzniklých segmentů,“ uvedla společnost v oznámení.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: © Nmedia - Fotolia.com

Komentáře