Asbis CZ oznamuje zimní setkání BYOS a jarní konferenci Asbis Universe

Únorové setkání BYOS je určeno serverovým specialistům, jarní Asbis Universe pak přivítá partnery věnující se všem klíčovým odvětvím trhu.

Asbis CZ oznamuje zimní setkání BYOS a jarní konferenci Asbis Universe
Distributor Asbis CZ zve své partnery na dvě chystaná setkání. Již 18. 2. se bude v Park hotelu Holiday v Benicích u Prahy konat pravidelné technické školení Build Your Own Server (BYOS) určené pro serverové zákazníky a profesionály.

Během celodenního meetingu se partneři dozvědí veškeré zajímavosti a novinky z tohoto segmentu přímo z úst zástupců dodavatelů Eaton, Infortrend, Intel, Kingston a Seagate. Protože se letošní BYOS bude konat netradičně v zimě, bude tomu přizpůsoben i doprovodný program – všichni účastníci se mohou těšit na turnaj v curlingu.

Na konci jara, 9. 6., se pak bude konat tradiční setkání Asbis Universe za účasti nejvýznamnějších výrobců z klíčových produktových kategorií. Akce se stejně jako v předchozích letech bude z větší části konat na českém zámku v Mcelích a v areálu zámku Loučeň. Prezentace partnerů se však nově budou odehrávat v prostorách zrekonstruovaného zámku Bon Repos.

I letos všechny účastníky Asbis Universe čeká adrenalinový doprovodný program na tankodromu v Milovicích, kde se budou moci projet v bojovém vozidle pěchoty, proletět helikoptérou či zhlédnout exhibici tanku – fotografie z předchozích let najdete v galerii. Samozřejmostí bude zajištění bohatého cateringu po celou dobu akce.

Veškeré informace ohledně pozvánek a registrace se zákazníci dozvědí včas prostřednictvím e-mailu a webových stránek. V případě jakýchkoli dotazů se mohou také obracet na svého obchodníka v Asbis CZ, případně na marketingové oddělení na adrese vymazalova@asbis.cz.

Zdroj: Asbis CZ
Galerie

Úvodní foto: Asbis CZ

Komentáře